• 1 z 2
 

Mini difuzér

 
Dostupnost Vyprodáno
849 Kč
Značka Nobilis Tilia
Kategorie Aromaterapie
Položka byla vyprodána...
 

Mini difuzér

Malý přenosný difuzér je ideální nejen na cesty, ale i do dětského pokoje či na pracovní stůl. Obsahuje zabudovanou baterii, pohánějící ventilátor, který urychluje rozptylování éterických olejů v ovzduší, oleje nezahřívá a udržuje tak jejich konstantní kvalitu. Vyjímatelná filcová destička k aplikaci éterických olejů vydrží podle druhu olejů a četnosti použití zhruba jeden měsíc. Čtyři náhradní destičky jsou součástí balení, další u nás snadno zakoupíte. Mini difuzér nabijete přes USB port během tří hodin a bez napájení pak vydrží celých deset hodin. Jeho další výhodou je světelné podbarvení, takže výborně poslouží jako noční lampička do dětského pokoje nebo do pracovny. Na výběr máte ze sedmi různých barev a mnoha vůní, přesně podle vašich přání a potřeb. Na pracovní stůl vyzkoušejte například s Pracovní směsí éterických olejů, do dětského pokoje dobře poslouží Dětská směs. Užijte si vaši voňavou lampičku, ať už jste kdekoliv.

Potěší na cestách, v dětském pokoji i na pracovním stole. Na pracovní stůl vyzkoušejte například s Pracovní směsí éterických olejů, do dětského pokoje dobře poslouží Dětská směs.

Použití: Sundejte ochranný kryt a na filcovou destičku nakapejte 8-10 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte podle návodu. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje ani voda. Podrobný návod k použití zařízení je součástí difuzéru.

Název výrobku - Aromatický difuzér
Model - NBS-L07
Jmenovitý výkon - ≤0.5W
Napětí - 3.7V
Proud - <0.12(pohotovostní režim:<50uA)
Pracovní napájení - 1200mAh PN103040 lithiová baterie
Výdrž nabité baterie - 10 hodin (pohotovostní režim: >60 dní)
Nabíjecí usb zdířka - Android USB (lze použít při nabíjení zařízení, ale nedoporučuje se to)
Nabíjecí napětí - DC 5V
Použitelný v prostoru - 1m³~12m³
Rozměry - 87.3mm*87.3mm*75.5mm
Váha - 117.5g
Funkce - aroma difuzér, lampa

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: