Ecover Bělící prostředek na prádlo 400g

 
Dostupnost Do třech dnů
85 Kč
   
Značka Ecover
Kategorie Ekodrogerie
 

Ecover - bělící prostředek na prádloAby bílá zůstala bílá... Vhodný rovněž na silně znečištěné přádlo a odstranění skvrn (od čaje, kávy, ovocné šťávy, červeného vína, trávy apod.) na stálobarevném prádle. Neobsahuje chlór, je vyroben pouze z minerálních složek. Používá se společně s pracími prášky ECOVER, přidává se k prášku či tekutému přípravku na praní v hlavním dávkovači pračky či dávkovacím balónku.

Vhodný pro stálobarevné a bílé prádlo, čistí hygienicky a zesiluje prací sílu. Přírodní bělící prostředek, bez chemických příměsí, certifikát Vegan.

Složení:

  • sodium carbonate peroxide
  • sodium carbonate


Návod k použití: Namočte zašpiněné prádlo do teplé vody, do které jste předtím přidali náš skvělý odbarvovač, abyste mohli přímo odstranit špínu. Můžete kombionvať s Ecover pracím prostředkem (prášek nebo gel). Jednoduše přidejte odbarvovač do odměrky na vaší pračce.
 

 

Výrobky Ecover jsou vyvíjeny a vyráběny v první ekologické továrně na světě, v provozu, který bere maximální ohled na životní prostředí. Jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek.
Ecover netestuje své výrobky na zvířatech. Láhve, etikety i uzávěry jsou 100% recyklovatelné.
Ecover figuruje vzhledem ke svému přínusu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN.

Objem: 400g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: