Ecover Krémový čistící prostředek 500ml

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
66 Kč
   
Značka Ecover
Kategorie Ekodrogerie
 

Ecover - krémový čistič (tekutý písek)

Krémový čistící prostředek (tekutý písek), odstraňuje i zašlé nečistoty a přitom nepoškrábe. Je určen k odstraňování zaschlých a čištění odolávajících skvrn na všech druzích tvrdého povrchu. Ideální pro kuchyně a koupelny, po použití budou koupelny, pracovní plochy i nádobí na vaření opět zářivě čisté. Výrobek obsahuje pečlivě vybrané složky vhodné i pro citlivou pokožku, s nejvyšší biologickou rozložitelností a nízkou úrovní toxicity pro život ve vodě.

Netestováno na zvířatech, certifikát Vegan.

Složení: <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, konzervační činidlo (phenoxyethanol). Další: voda, křídový prášek, alkohol denat., jíl, glycerin, xantanová guma. UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Aplikuje se přímo na povrch nebo na vlhkou houbičku. Povrch se očistí a opláchne. Tekutý písek udržuje povrchy jako nové. Zanechává povrch zářivě čistý bez škrábanců. Obsahuje složky přírodního a minerálního původu.

Návod k použití: Naneste Ecover krémový čisticí prostředek buď přímo na povrch nebo na vlhkou houbu. Vyčistěte povrch a následně opláchněte. Vhodné pro všechny druhy povrchů. Vařiče, sporáky, chladničky, email, ocelový povrch, obkladačky, dlaždice a chrom.
Výrobky Ecover jsou vyvíjeny a vyráběny v první ekologické továrně na světě, v provozu, který bere maximální ohled na životní prostředí. Jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek.

Ecover netestuje své výrobky na zvířatech. Láhve, etikety i uzávěry jsou 100% recyklovatelné.

Ecover figuruje vzhledem ke svému přínusu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN.

Objem: 500ml


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: