Winni´s Bucato a Mano Prací gel 814ml

 
Dostupnost Skladem (4 ks)
74 Kč
   
Značka Winni´s
Kategorie Ekodrogerie
 

Winni´s Bucato a Mano - prací gel na ruční praní 814ml

Ekologický tekutý prací gel Winni’s Bucato a Mano s mýdlem z Aleppa a vůní verbeny vhodný pro bílé i barevné prádlo pro praní v pračce i ruční praní. Díky svému složení a tenzidům rostlinného původu je hypoalergenní a respektuje citlivost pokožky, proto je ideální pro děti, alergiky a osoby s citlivou pletí. Jeho ecorefill obal z něj navíc dělá věrného přítele životního prostředí.

Ekologický tekutý prací gel Winni’s Bucato a Mano s mýdlem z Aleppa a vůní verbeny vhodný pro bílé i barevné prádlo pro praní v pračce i ruční praní.

Pokud je pračka mimo provoz nebo dáváme přednost ručnímu praní, chceme účinný prací prostředek, který nám prádlo nepoškodí. Receptura Winni’s Bucato a Mano je navržena tak, aby oděvy důkladně vyprala a zjemnila. tento prací gel je bezkonkurenční na všech skvrnách již při nízkých teplotách (úspora energie a snížený dopad na životní prostředí) a je obohacen mýdlem z Aleppa, nejpřirozenějším a starodávným mýdlem. Jeho rychlá a úplná biologická rozložitelnost a receptura s přírodními složkami zanechávají sníženou environmentální stopu. Ideální pro všechny typy vláken, jemné i barevné oděvy

Díky svému složení a tenzidům rostlinného původu je hypoalergenní a respektuje citlivost pokožky, proto je ideální pro děti, alergiky a osoby s citlivou pletí.
Jeho ecorefill obal z něj navíc dělá věrného přítele životního prostředí.

Verbena neboli Sporýš lékařský Verbena officinalis byl v keltské kultuře považován za jednu z nejdůležitějších léčivých a kouzelných bylin. Anglické jméno „Vervein” je odvozeno od keltského slova „ferfaen”, což znamená „zbavit se kamene.”

mýdlo z Aleppa tradiční starodávné mýdlo vyrobeno z pravých rostlinných olejů olivový a vavřínový (Olea Europaea (oliva), Laurus nobilis vavřín). Mýdlo z Aleppa je 100% čistý rostlinný přírodní produkt.


Winni’s
Produkty značky Winni’s jsou ideální pro náročné uživatele, kteří chtějí maximální šetrnost ke svému zdraví a není jim lhostejné prostředí, ve kterém žijeme. Jedná se o výrobky, které jsou v EKO kvalitě. Neobsahují fosfáty, barviva, nikl, kobalt, chrom a na výrobu nebyly použity žádné živočišné složky – všechny složky v receptuře jsou plně veganské. Přípravky nejsou testované na zvířatech, jsou zcela rozložitelné v přírodě, vhodné pro domovní čističky odpadních vod a jejich obaly jsou recyklovatelné.

Všechny produkty této značky vyrobené v Itálii jsou šetrné nejen k nám lidem, ale také k přírodě. Přípravky jsou certifikované a splňují nejvyšší požadavky kladené na bezpečnost a kvalitu. A pozor – kromě své dobré eko kvality a šetrnosti k pokožce mají i velice přijatelné ceny.


VEGAN OK - certifikace pro etické vegan produkty
SKINECO - italská certifikace, ekoderma-kompatibilní, produkt šetrný k životnímu prostředí s kožní snášenlivostí (test kůže NRU negativní)  
BABY FRIENDLY - vhodné pro praní dětského prádla

814 ml = 22 dávek (pro 2,5 kg prádla)

Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

 

Ingredients: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERETH-6 COCOATE, SODIUM CHLORIDE, POTASSIUM COCOATE, SODIUM FORMATE, PHENOXYETHANOL, LAURYL POLYGLUCOSE, DECYL OCTYL POLYGLUCOSE, CITRIC ACID, PARFUM, SODIUM CARBOXYMETHYL INULIN, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL SODIUM SALT, LAURUS NOBILIS OIL SODIUM SALT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: