Winni’s Lana & Delicati prací prostředek na vlnu a jemné tkaniny 800ml

 
Dostupnost Skladem (3 ks)
77 Kč
   
Značka Winni´s
Kategorie Ekodrogerie
 

Lana & Delicati prací prostředek na vlnu a jemné tkaniny 800ml

Ekologický tekutý prací gel Winni’s Lana & Delicati s vůní růže vhodný pro bílé i barevné prádlo pro praní v pračce i ruční praní.

Když hovoříme o jemných vláknech, jako je vlna, kašmír a hedvábí, často mluvíme o oblečení, které je pro nás velmi drahé, a proto vyžaduje zvláštní pozornost, aby bylo čisté, měkké a beze změn. Winni’s Lana & Delicati je určen k praní těchto vláken přirozeně a jemně. Povrchově aktivní látky v tomto  výrobku jsou navrženy tak, aby oblečení důkladně vypraly, aniž by způsobily plstění nebo poškození barev a na oděvech zůstala jen příjemná vůně růžových květů.

Díky svému složení a tenzidům rostlinného původu je hypoalergenní a respektuje citlivost pokožky, proto je ideální pro děti, alergiky a osoby s citlivou pletí.
Jeho ecorefill obal z něj navíc dělá věrného přítele životního prostředí.

Winni’s
Produkty značky Winni’s jsou ideální pro náročné uživatele, kteří chtějí maximální šetrnost ke svému zdraví a není jim lhostejné prostředí, ve kterém žijeme. Jedná se o výrobky, které jsou v EKO kvalitě. Neobsahují fosfáty, barviva, nikl, kobalt, chrom a na výrobu nebyly použity žádné živočišné složky – všechny složky v receptuře jsou plně veganské. Přípravky nejsou testované na zvířatech, jsou zcela rozložitelné v přírodě, vhodné pro domovní čističky odpadních vod a jejich obaly jsou recyklovatelné.

Všechny produkty této značky vyrobené v Itálii jsou šetrné nejen k nám lidem, ale také k přírodě. Přípravky jsou certifikované a splňují nejvyšší požadavky kladené na bezpečnost a kvalitu. A pozor – kromě své dobré eko kvality a šetrnosti k pokožce mají i velice přijatelné ceny.


VEGAN OK - certifikace pro etické vegan produkty
SKINECO - italská certifikace, ekoderma-kompatibilní, produkt šetrný k životnímu prostředí s kožní snášenlivostí (test kůže NRU negativní)  
BABY FRIENDLY - vhodné pro praní dětského prádla

800 ml = 16 dávek (pro 2,5 kg prádla)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: