WINNI´S LAVATRICE BABY 2v1 hypoalergenní prací gel s přírodní aviváží pro děti 800ml

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
174 Kč
   
Značka Winni´s
Kategorie Ekodrogerie
 

WINNI´S LAVATRICE BABY 2v1 hypoalergenní prací gel s přírodní aviváží pro děti

Prací gel s přírodní aviváží 2v1 pro dětské prádlo. Hypoalergenní receptura minimalizuje výskyt alergií, dermatologicky testované pro citlivou pokožku. Obsahuje enzymy pro lepší praní skvrn a extrakty z heřmánku a měsíčku lékařského.

Použití: zkontroluje pokyny pro praní na oděvu. Prací gel nalijte do dávkovače v pračce. Předcházejte odolným skvrnám předčištěním ručně. Zvolte prací teplotu vhodnou pro prádlo, které chcete prát. Dávkování: pro 2,5 kg suchého prádla/středně tvrdá voda: málo znečištěné 50 ml*, středně znečištěné 60 ml. Tvrdá voda: málo znečištěné 60 ml*, středně znečištěné 70 ml. *dávkování také pro ruční praní v 10 litrech vody. 

Certifikace:

SKINECO: produkt šetrný k životnímu prostředí s kožní snášenlivostí, negativní test cytotoxicity kůže NRU.

VEGAN OK 
 
ICEA ECOBIO COSMESI: patch test na dobrovolnících ukazuje nepřítomnost dráždivých účinků po 48 hodinách kontaktu tkaniny namočené v produktu s citlivou pokožkou.
 
Plně biodegradabilní tenzidy na rostlinné bázi z obnovitelných zdrojů. Tenzidy na rostlinné bázi jsou pomocí mikroorganismů přítomných ve vodě rozloženy na přírodní látky. Obsah niklu, kobaltu, chromu (< 0,2 ppm).

Neobsahuje fosfor, barviva, konzervanty.

Balení eco-refill šetří až 60 % plastu v porovnání s běžným obalem.

Obsah: 800ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: