Winni´s Lavatrice Hypoalergenní prací gel s mýdlem z Aleppa a verbenou 1150ml

 
Dostupnost Skladem (6 ks)
163 Kč
   
Značka Winni´s
Kategorie Ekodrogerie
 

Ekologický tekutý prací gel Winni´s Lavatrice s mýdlem z Aleppa a vůní verbeny je vhodný pro bílé i barevné prádlo.

Oblečení je naší druhou kůží a jako takové je dobré o něj pečovat s maximální šetrností. Ekologický tekutý prací gel Winni´s Lavatrice je díky svému složení a tenzidům rostlinného původu je hypoalergenní a respektuje citlivost pokožky. Díky tomu je ideální pro děti, alergiky a osoby s citlivou pletí. Je bezkonkurenční pro praní všech skvrn i při nízkých teplotách (úspora energie a snížený dopad na životní prostředí) a ponechává příjemnou vůni levandule na oděvu. Jeho rychlá a úplná biologická rozložitelnost a receptura s přírodními složkami zajišťují sníženou environmentální stopu. Ideální pro všechny typy vláken, jemné i barevné prádlo celé rodiny.

Verbena neboli Sporýš lékařský Verbena officinalis byl v keltské kultuře považován za jednu z nejdůležitějších léčivých a kouzelných bylin. Anglické jméno „Vervein” je odvozeno od keltského slova „ferfaen”, což znamená „zbavit se kamene.”

mýdlo z Aleppa tradiční starodávné mýdlo vyrobeno z pravých rostlinných olejů olivový a vavřínový (Olea Europaea (oliva), Laurus nobilis vavřín). Mýdlo z Aleppa je 100% čistý rostlinný přírodní produkt.


Winni’s
Produkty značky Winni´s jsou ideální pro náročné uživatele, kteří chtějí maximální šetrnost ke svému zdraví a není jim lhostejné prostředí, ve kterém žijeme. Jedná se o výrobky, které jsou v EKO kvalitě Neobsahují fosfáty, barviva, nikl, kobalt, chrom a na výrobu nebyly použity žádné živočišné složky – všechny složky v receptuře jsou plně veganské. Přípravky nejsou testované na zvířatech, jsou zcela rozložitelné v přírodě, vhodné pro domovní čističky odpadních vod a jejich obaly jsou recyklovatelné.

Všechny produkty této značky vyrobené v Itálii jsou šetrné nejen k nám lidem, ale také k přírodě. Přípravky jsou certifikované a splňují nejvyšší požadavky kladené na bezpečnost a kvalitu. A pozor – kromě své dobré eko kvality a šetrnosti k pokožce mají i velice přijatelné ceny.


VEGAN OK - certifikace pro etické vegan produkty
SKINECO - italská certifikace, ekoderma-kompatibilní, produkt šetrný k životnímu prostředí s kožní snášenlivostí (test kůže NRU negativní)  
BABY FRIENDLY - vhodné pro praní dětského prádla


OBJEM: 1 150 ml = 23 dávek (pro 4,5 kg prádla)


Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Ingredients: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERETH-6 COCOATE, POTASSIUM COCOATE, SODIUM FORMATE, DECYL OCTYL POLYGLUCOSE, LAURYL POLYGLUCOSE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, PARFUM, CITRIC ACID, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL SODIUM SALT, LAURUS NOBILIS OIL SODIUM SALT, POLIDIMETILSILOSSANO

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: