Earth Friendly Products Čistič hraček a dětských pokojů 500ml

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
82 Kč
   
Značka Earth Friendly Products
Kategorie Na čištění
 

Čistič hraček a dětských pokojů 500ml

  • Pro čištění hraček, nábytku, postýlek a dalších předmětů s tvrdým povrchem
  • S antibakteriálními přírodními látkami
  • Bez živočišných složek
  • Bez vůně
  • Vyrobeno výhradně díky obnovitelným zdrojům energie
  • Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Při vývoji tohoto čističe se přihlíželo k potřebám malých dětí a rodičů, které nevědí kam dřív skočit. Důkladně čistí všechny hračky, ale i dětský nábytek, postýlky a další předměty s tvrdým povrchem. Zanechává je čisté, svěží a bez chemických zbytků a výparů jako běžná chemická čistidla. Obsahuje neškodící antibakteriální přírodní složky, které odstraňují škodlivé bakterie na bázi mýdlových složek a vody.

Použití: Stříkněte sprej přímo na čištěný povrch a přetřete čistým hadříkem. Pokud je to nutné, opakujte.

Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

 

Složení dle etikety na výrobku: Obsahuje: méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidlo kalium-[(E,E)-hexa-2,4-dienoát)]. Obsahuje pouze rostlinné obnovitelné složky, rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a ČOV

Složení: Water, Caprylyl/Myristyl, Glucoside (plant--‐derived surfactant), Alcohol Denat. (corn--‐derived solvent), Potassium Sorbate (plant--‐derived food grade preservative), Citric Acid (plant--‐based pH adjuster)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: