Kitl Syrob dárkové balení 3x500ml (Citron+Pomeranč+Grapefruit)

 
Dostupnost Vyprodáno
418 Kč
Značka Kitl
Kategorie Štávy, sirupy
Položka byla vyprodána...
 

Dárkové balení citrusových sirupů Kitl - Kitl Syrob Pomeranč, Citron a oblíbený Grapefruit.

Sirupy, které uvnitř najdete jsou ideální na letní osvěžující koktejly a domácí limonády. Z pohodlí domova si tak snadno vytvoříte nápoje jako profesionál. Vyzkoušejte citronový Gin Fizz, domácí oranžádu, osvěžující citronádu nebo originální grepové Mojito.

Kitl Syrob Pomeranč 500 ml

Pomerančový sirup Kitl je vhodný k přípravě domácích osvěžujících limonád a k ochucení teplých i studených nápojů a koktejlů. Na výrobu 100 ml sirupu bylo použito 108 ml ovocné šťávy a dužniny. Vyzkoušejte recept na domácí oranžádu, horký pomeranč nebo koktejly Orange Passion nebo Sex on the beach.

Kitl Syrob Citron 500 ml

Citrónový sirup Kitl je vhodný k přípravě domácích osvěžujících limonád a k ochucení teplých i studených nápojů a koktejlů. V sekci Recepty najdete originální nápoje jako je citronový Gin Fizz , osvěžující citronové Mojito nebo klasickou citronádu. Zkusit ale můžete i domácí zmrzlinu nebo citronový sorbet a recept na dezert Lemon curd.

Pro výrobu 100 ml citrónového sirupu bylo použito 104 ml ovocné šťávy a dužniny. 

Kitl Syrob Grapefruit 500 ml

Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, 100ml sirupu vyrobeno ze 104ml grepové šťávy a dužniny. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád, ale i koktejlů a na ochucení dezertů. Zkusit můžete třeba originální Grepové Mojito, Grepový koktejl s Aperolem, ale i osvěžující tartaletky nebo koktejl Daiquiri.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: