Ecover Čistič pro domácnost s rozprašovačem 500ml

 
Dostupnost Do třech dnů
183 Kč
   
Značka Ecover
Kategorie Ekodrogerie
 

ECOVER čistič pro domácnost s rozprašovačem 500ml

Výborný čistící prostředek do domácnosti s rozprašovačem. Čistí mastnostu a špínu, efektivně využívá sílu přírody. Bezpečný k čištění ploch, které přijdou do styku s potravinami, má široké využití na veškeré povrchy v domácnosti - vhodný pro kuchyně, koupelny, wc, dlaždice, sklo, emailové povrchy, vany, chromové a akrylové povrchy. Je rostlinného původu, nedělá šmouhy na skle, čistí a leští. Přátelský k chromu, bez petrochemických látek, se svěží přírodní vůní.

Ekologický, obal jako vždy recyklovatelný, biologicky rozložitelný. Certifikát Vegan

Složení: 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém. Další: voda, alkohol denat, citrát sodný, kyselina mléčná. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Návod k použití: Tento Multi-Action sprej čistí a leští širokou škálu domácích povrchů. Je vhodný zejména pro kuchyně a koupelny, obklady, sklo, smalt, vany, umyvadla a chróm. Nastříkejte lehce nad povrchem a otřete. Není třeba oplachovat.

Výrobky Ecover jsou vyvíjeny a vyráběny v první ekologické továrně na světě, v provozu, který bere maximální ohled na životní prostředí. Jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek.

Ecover netestuje své výrobky na zvířatech. Láhve, etikety i uzávěry jsou 100% recyklovatelné.

Ecover figuruje vzhledem ke svému přínusu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN.

Objem: 500mlBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: