Dobrý den, v termínu 1. 7. - 7.7. máme dovolenou. Veškeré objednávky vyřídíme v dalším týdnu. Děkujeme za pochopení.
 

Škrabka na jazyk

 
Dostupnost Do třech dnů
53 Kč
   
Kategorie Orální hygiena
 

Škrabka na jazyk

Čištění jazyka je důležitou součástí každodenní rutinní ústní hygieny, spolu s čištěním zubů. Škrabka na jazyk je lehce použitelný nástroj, který ideálně odstraňuje vrstvu odpadových látek a nežádoucí bakteriální flóru z povrchu jazyka. Jazyk je vstupní bránou trávicího systému a také domovem milionů a milionů bakterií, které mohou způsobovat zdravotní problémy. Škrabka na jazyk je nejjednodušší řešení jak předcházet těmto problémům. Nerezová škrabka na jazyk má jedinečný tvar, který ulehčuje uživateli dosáhnout vzdálené oblasti na jazyku a efektivně stáhnout z jeho povrchu nežádoucí povlak

OBLASTI, KDE ČIŠTĚNÍ JAZYKA SEHRÁVÁ DŮLEŽITOU ÚLOHU:

1. Zapáchající dech
Zápach z pst je způsobený především bakteriemi na jazyku. Předpokládalo se, že čištěním zubů se udržují zdravé dásně doshují svěží dech. Ve skutečnosti je to jazyk, který je důležitý, protože čištěním zubů se snižuje zápach dechu o 25% a čištěním jazyka se snižuje zápach dechu o 75%.

2. Zubní plak
Některé nedávné vědecké studie ukázaly, že mikroorganismy nacháhející se v horní části jazyka jsou možným zdrojem bakterií zubního plaku. Proto pravidelné čištění jazyka uchovává jazyk čistý a růžový, ale také přispívá ve velké míře k redukci zubního plaku.

3. Degustace

Naše chuťové buňky jsou složité struktury, předávají pocity chuti do mozku. Existují chemické látky v potravinách, které musí být rozpuštěné ve slinách dřív, než budou moci vstoupit do chuťových pohárků a stimulovat nervová zakončení. Tyto chuťové buňky nereagují správně, pokud je jazyk zanesený a my poté ztrácíme chuť na jídlo. Pokud je jazyk čistý, jsm schopni posítit jemné chuťě.

4.Zdraví
Jazyk je vždy považovaný za klíčový ukazatel onemocnění. Slouží jako diagnostický prostředek na indikaci mnohých zdravotních problémů. Čistý růžový jazyk je považovaný za ukazatel dobrého zdraví.


Výhody čistění jazyka
1. Odstraňuje toxiny a bakterie jazyka, které způsobují nepříjemný zápach z úst a problémy v ústní dutině
2. Masíruje chuťové pohárky a zlepšuje chuť
3. Odstraňuje povlak z jazyka a redukuje zubní platk.
 

Jak používat škrabku na jazyk:

Aplikujte při ranní hygieně. Škrabku uchopíme za konce oběma rukama a zaobleným koncem škrbky jemně stáhneme povlak od kořeně jazyka až po jeho špičku. Několikrát zopakujeme dle potřeby. Po té škrabku očistíme vodou a osušíme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: