Attitude

ATTITUDE vytvořila skupina mladých rodičů, kteří věří, že změnou k přístupu ve výrobě dnešních produktů zlepší budoucnost. Jejich práci neovlivňují požadavky finačního trhu, ale potřeby jejich, i blízkých a přátel. Cílem mají uvědomělý vztah ke zdraví nás všech a životního prostředí a zabývají se jen tím, co je skutečně důležité.

Výroba je založena na šetrných ingrediencích, nenajdete v ní žádné složení, které by mohlo poškodit naše zdraví.
Nenajdete zde žádné rakovinotvorné chemické látky a toxiny, které jsou tolerovány v kosmetických produktech.

Attitude nejenom respektuje lidské zdraví a životní prostředí, ale také krásně voní, díky esencím z přírodních zdrojů. Originální dětské obaly udělají radost i nám dospělým.

Pro výrobky ATTITUDE dále platí: 

 • HYPOALERGENNÍ
  Produkty jsou hypoalergenní. To znamená, že mají minimální obsah alergenů. Na základě rozsáhlých výzkumů a analýz je jisté, že jsou absolutně bezpečné pro citlivou pokožku.
 • PŘÍRODNÍ
  Všechny produkty jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
 • CO2 NEUTRÁLNÍ
  Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie, což zmenšuje uhlíkovou stopu výroby. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů.
 • ZDRAVÍ ŠETRNÉ SLOŽKY
  Produkty neobsahují žádné rakovinotvorné látky, mutageny a hormonálně aktivní látky pro život bez obav.RECYKLOVATELNÝ
 • Obaly produktů jsou vyráběny z HDPE #2 plastu, což je plast, který jde nejjednodušeji recyklovat.
 • NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH & VEGANSKÉ
  Všechny produkty jsou veganské – to znamená bez živočišných složek. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.
 • TESTOVÁNO V NEZÁVISLÉ LABORATOŘI
  Produkty jsou testovány nezávislou laboratoří pro nepřítomnost rakovinotvorných látek jako jsou etylenoxid a dioxiny.
 • UDRŽITELNÝ
  Svět je nádherný – pojďme ho udržet takový, jaký je. Na cestě od těžby minerálů ke konečnému produktu ATTITUDE vždy snižuje negativní dopad na životní prostředí na minimum.
 • ECOLOGO CERTIFIKACE
  Produkty mají certifikaci EcoLogo. Program EcoLogo kanadské agentury UL pomáhá spotřebitelům identifikovat produkty a služby přátelské k životnímu prostředí. Nejen že ATTITUDE naplňuje standardy programu Ecologo, ale dokonce je svými postupy překonává. Více o této certifikaci.
 • VYRÁBĚNO V KANADĚ
  Každý produkt překonává všechny kanadské kvalitativní a bezpečnostní standardy.
 • EWG CERTIFIKACE
  Těhotenská řada Blooming Belly a mýdla na ruce Super leaves navíc mají certifikaci EWG ("Environmental Working Group"). Hlavním cílem neziskové organizace EWG je chránit zdraví lidí a životní prosředí. Pomáhá lidem lépe se mezi produkty orientovat a vybírat jen ty zdravé, bezpečné a šetrné k přírodě. Více o této certifikaci.

 

 

139
2521139252

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem