Ecover Na nádobí s aloe a citrónem 5l

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
754 Kč
   
Značka Ecover
Kategorie Ekodrogerie
 

Ecover - na nádobí s aloe a citronem

Prostředek na nádobí s aloe vera a citrónem. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě velkého množství pěny. Používá se v malých dávkách, na jedno mytí nádobí je potřeba pouze dávky odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 L vody). Výrobky jsou vyráběny a první ekologické továrně na světě, v provozu, který bere maximální ohled na životní prostředí.

Složení: 5 - 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, < 5 amfoterní povrchově aktivní látky, < 5 % parfém (limonene). H319 - Způsobuje vážné podráždění očí. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 - Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Návod k použití Množství z jednoho stisku stačí na dřez plný běžně špinavého nádobí. Efektivně čistí bez zbytečných bublin.

Výrobky Ecover jsou vyvíjeny a vyráběny v první ekologické továrně na světě, v provozu, který bere maximální ohled na životní prostředí. Jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek.

Ecover netestuje své výrobky na zvířatech. Láhve, etikety i uzávěry jsou 100% recyklovatelné. 

Ecover figuruje vzhledem ke svému přínusu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN. 

Objem: 5l
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: