Ecover Čistič na okna a skleněné povrchy Máta ECOCERT 500ml

 
Dostupnost Skladem (3 ks)
126 Kč
   
Značka Ecover
Kategorie Na čištění
 

Čistič na okna a skleněné povrchy Máta ECOCERT 500ml

Ekologický přípravek na čištění oken s vůní máty. Postará se o křišťálově lesklé skleněné povrchy. Nezanechává skvrny ani nepříjemný chemický zápach. Účinně myje zašpiněná okna zvenčí i ohmataná zevnitř. Rychle usychá.

Ecover je jednou z nejpopulárnějších značek ekologické drogerie. Produkty Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Společnost byla oceněna OSN za mimořádně ekologický provoz.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover se svými spolupracovníky v roce 1979. Jejich prvním výrobkem byl prací prášek a časem vyvinuli prostředky do celé domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickou továrnu v Malle v Belgii. Hlavním cílem firmy je údržba domácnosti s šetrností vůči životnímu prostředí.

Složení: <5% neiontové povrchově aktivní látky, vonné látky, ostatní složky: voda, ethanol, denaturační činidlo, kyselina citronová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: