Fitokosmetik Basma íránská na barvení a posílení vlasů 25g

 
Dostupnost Skladem (14 ks)
32 Kč
   
Značka Fitokosmetik
Kategorie Henna
 

Basma íránská na barvení a posílení vlasů 25g

Basma je přírodní rostlinná barva, která obsahuje biologicky aktivní látky a vitaminy. Je určena k barvení vlasů s pomocí henny. Směs Basmy a Henny se používá k získání temnějších odstínů. Tato směs se také používá k barvení šedivých vlasů, aby získaly světle-kaštanový až černý odstín. Celkový odstín barvy závisí na tloušťce, struktuře, počáteční barvě vlasů a času působení barvy. Vlasy po použití této směsi získávají lesk, elasticitu a lehce se rozčesávají.

způsob použití:
Pokud chcete získat tmavší odstín vlasů, tak použijte směs Basmy a Henny. Poměr Basmy a Henny a jejich čas působení je individuální. Prošedivělé vlasy nejprve obarvěte hennou dle návodu na obalu. Mezitím si připravte kašovitou směs z Basmy, kterou ještě teplou naneste na vlasy a nasaďte termo fólii. Čas působení záleží na hustotě, délce a počáteční barvě vlasů. Čas působení směsi henny a Basmy je 40-60minut. U barvení šedivých vlasů Hennou je doba působení 40-60minut, Basmy od 1hodiny do 1hodiny a 40minut.

Konečná barva se objevuje za 24hodin. Pokud po barvení Hennou a Basmou mají vlasy rezavý odstín, opakujte znovu barvení Basmou. Po 3dnech umyjte vlasy šamponem. Basma stimuluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu a zpevňuje kořínky vlasů.

Ingredients/Složení: Indigofera Tincloria Leaf Powder.
Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: