Topvet Venuregen masážní gel 250ml

 
Dostupnost Skladem (3 ks)
155 Kč
   
Značka green idea - TOPVET PREMIUM
Kategorie Domácí lékárna
 

Venuregegen masážní gel 250ml

na křečové žíly

Bylinná kompozice v aplikační formě gelu. Směs obsahuje značné množství biologicky aktivních látek, bylinných extraktů a silic. Účinnými složkami jsou aescin, aesculin, helenin, flavonoidní glykosidy, třísla a celá řada dalších. Směs má zesilující účinek na žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost. Pro tyto své vlastnosti se používá zejména jako podpůrný prostředek při léčbě křečových žil. Při žilní a vlásečnicové nedostatečnosti. Bylinný gel působí také protizánětlivě, a proto je využíván k potírání bolestivých kloubů a svalů. Snižuje otoky.

Návod k použití: 
Jemně aplikujte na postižené místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na postiženou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc)

Složení:
Aqua, Glycerin, Aesculus Hippocastanum extrakt, Arnica Montana exrakt, Myrtyli Fructus extrakt, Agrimonia Eupatoria extrakt, Capsicum Frutescens oil, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Rutin Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: