Sáčky z kompostovatelného plastu na psí exkrementy 25ks

 
Dostupnost Skladem (4 ks)
53 Kč
   
Značka Ekodomov
Kategorie Dům a zahrada
 

Sáčky z kompostovatelného plastu na psí exkrementy 25ks 

  • 100% kompostovatelné
  • neobsahují žádné ropné produkty
  • šetrné k životnímu prostředí (sáčky se zcela rozloží, jsou přirozenou potravou pro půdní bakterie)

Kompostovatelné sáčky na psí exkrementy jsou určeny k snadnému a hygienickému sběru psích exkrementů. Sáčky mohou být využity i jinak jako bežné mikrotenové sáčky.

Základní výhodou kompostovatelného sáčku je, že jej lze v suchém prostředí skladovat, přičemž pokud se dostane do prostředí, kde jsou přítomny aerobní bakterie a vlhkost, "ZMIZÍ" - rozloží se (biodegraduje).

Materiál: 100% kompostovatelný do 90 dnů, certifikován dle EN 13432. Suroviny jsou ze zemědlské produkce (škrob, kyselina polymléčná - PLA).

Skladování: Skladujte v suchu, nevystavujte teplotám nad 40°C a přímému slunčenímu záření. Minimální garantovaná doba skladovatelnosti je 12 měsíců.

Upozornění: Chraňte před nevhodným použitím dětmi, nepřetahujte přes hlavu. Kompostovatelné obaly nepatří do sběrných nádob na plasty (žlutých kontejnerů).

Psí exkrementy lze v kompostovatelném sáčku uložit na kompost.

Vzhledem k tomu, že exkrementy mohou obsahovat různé původce chorob či vajíčka parazitů, je nutné zajistit při kompostování takovýchto materiálů teplotu nad 65°C po dobu nejméně 6 dnů.

Další možností je vykopat jámu, opatřit ji víkem a exkrementy i se sáčkem do jámy vhazovat. Dojde k postupnému rozkladu. Jáma by měla být umístěná jinde než jsou zeleninové záhonky. U květinových záhonů být může.

Rozměry sáčků: 200x300mm

Vyrobeno v ČR

Sáčky jsou certifikovány značkou OK Compost. (100% kompostovatelné obaly musí být označeny tímto symbolem)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: