Dobrý den, v termínu 1. 7. - 7.7. máme dovolenou. Veškeré objednávky vyřídíme v dalším týdnu. Děkujeme za pochopení.
 

Almawin Tuhé žlučové mýdlo na skvrny 100g

 
Dostupnost Skladem (2 ks)
72 Kč
   
Značka AlmaWin
Kategorie Ekodrogerie
 

Almawin tuhé žlučové mýdlo na skvrny

S přirozenou silou žluči
 

  • jednoduché použití
  • ideální na cesty a na dovolenou
  • vhodné na bílé i barevné prádlo


Ověřený, účinný a šetrný přípravek k odstraňování skvrn.  Odstraňuje skvrny po ovoci, krvi, mastnotě, inkoustu apod. K použití na stálobarevné prádlo.

Jednou z aktivních složek je mýdlo získávané jednoduše z tuku a louhu. Surovinou je kokosový tuk, který má výtečnou čisticí účinnost a další rostlinné oleje s vysokou schopností rozpouštět tuky. Kombinace různě účinných rostlinných olejů tvoří vhodný základ pro široké spektrum působení přírodní kravské žluči. Kravská žluč obsahuje lipázu a proteázu  a také enzymy rozpouštějící lipidy a proteiny, díky nim výborně rozpouští špínu.

Potřebujeme-li odstranit pár skvrn na prádle, stačí je ošetřit ALMAWIN tuhým mýdlem na skvrny a nemusíme pak používat bělící přísady do celého praní.  Navlhčíme skvrnu a potřeme ji ALMAWIN tuhým mýdlem na skvrny. Necháme několik minut působit. Velmi odolné skvrny můžeme vydrhnout kartáčem či hadříkem.  Poté pečlivě opláchneme v čisté vodě a pereme jako běžné prádlo.

Před použitím na barevné prádlo je vhodné ověřit barevnou stálost. ALMAWIN tuhé mýdlo na skvrny je vyrobeno z rostlinného mýdla a kravské žluči.

Složení:
30 % rostlinné mýdlo, Dicarboxymethyl Alaninate, kravská žluč, chlorofyl, parfum

Skladujte v suchu. Ukládejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití.

Obsah: 100g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: