Ayumi Prášek indigo barva na vlasy modročená 100 g

 
Dostupnost Do třech dnů
145 Kč
Značka Ayumi
Kategorie Henna
Položka byla vyprodána...
 

Ayumi Prášek indigo barva na vlasy modročená 100 g

Prášek INDIGO je přírodní barvivo vyrobené ze sušených listů rostliny indigofera tinctoria (indigovník pravý), které je po staletí ceněno pro svou schopnost dodávat bohatou modročernou barvu. Při aplikaci na vlasy poskytuje komplexní pigment, který lze použít samostatně nebo v kombinaci s hennou pro dosažení různých barevných tónů od sytých hnědých odstínů přes kaštanové a modré odstíny až po sytě černé.

Složení (Ingredients INCI): Indigofera tinctoria (= indigo) leaf powder

Informace pro alergiky:

100% PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVEK BEZ JAKÝCHKOLI UMĚLÝCH PŘÍDATNÝCH LÁTEK

NEOBSAHUJE SLOŽKY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

Použití: Nejprve použijte malé zkušební množství na pramen vlasů, abyste našli svůj preferovaný barevný odstín. Pro běžné použití smíchejte prášek s teplou vodou a vytvořte pastu, kterou nechte 10 minut odpočinout.Abyste zabránili vzniku skvrn na kůži, pastu aplikujte na vlasy v rukavicích. Naneste rovnoměrně na vlasy, jemně vmasírujte a na vlasyumístěte sprchovou čepici či fólii a nechte 2-4 hodiny působit (doba působení určuje intenzitu barvy), poté opláchněte teplou vodou - bez šamponu - a poté použijte kondicionér na vlasy.

PRO HNĚDÉ A ČERNÉ VLASY: Na hnědé a černé vlasy použijte samostatně pro dosažení jemného modrého odstínu nebo zkombinujte s práškem Henna, abyste vlasům dodali teplý a bohatý hnědý tón.

PRO SVĚTLEJŠÍ VLASY: Nejlepších výsledků na blond a tmavě blond vlasech dosáhnete, když si vlasy před použitím prášku Indigo nejprve obarvíte hennou, vymyjete a poté použijete prášek Indigo pro dosažení hlubokého hnědého odstínu.

Upozornění: vždy je třeba provést nejprve alergologický test. Malé množství připraveného výrobku naneste na hřbet ruky či za ucho a nechte chvíli působit. Pokud se objeví jakákoli alergická reakce (zarudnutí kůže, svědění apod.), výrobek nepoužívejte. Vyhněte se kontaktu s očima.

POUZE K VNĚJŠÍMU UŽITÍ

Skladujte v chladu a suchu, na dobře větraném místě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: