Dobrý den, v termínu 1. 7. - 7.7. máme dovolenou. Veškeré objednávky vyřídíme v dalším týdnu. Děkujeme za pochopení.
 

HennaPlus přírodní barva na vlasy krémová hnědá 4 60ml

 
Dostupnost Do třech dnů
250 Kč
   
Značka HennaPlus
Kategorie Kosmetika
 

 

HennaPlus - Přírodní barva krémová hnědá

 

Teplý, hnědý odstín pro světle hnědé až tmavě hnědé vlasy. Hennaplus přírodní barva krémová je nová řada jemných barvících přípravků bez obsahu Ammonia a peroxidu, která se postupně vytrácí po 8 až 10 umytích. Působí trojím účinkem - barví, pečuje a revitalizuje. Díky pečlivému výběru ingrediencí je Hennaplus přírodní krémová barva vhodná k použití i pro citlivou pokožku hlavy a na poškozené vlasy. S oryzanolem, přírodním UV filtrem získaným z rýže, díky němuž vydrží barva déle svěží. Obsažený Biotin (vitamin H) posiluje vlasy, dodává jim pružnost a podporuje jejich růst. Ke zlepšení péče o vlasy obsahuje Hennaplus také další bylinné extrakty a bezbarvou Hennu.


Tento přípravek neobsahuje žádný Recorcinol, Naphtol nebo Toluen – látky, které bývají příčinou alergických reakcí. Hennaplus Vaše vlasy vyživuje a zároveň regeneruje. Protože Hennaplus přírodní krémová barva neobsahuje žádná zesvětlující činidla, nenarušuje strukturu vašich vlasů.


Kromě obarvení funguje HENNAPLUS přírodní barva krémová zároveň jako vlasový kondicionér. Obsahuje totiž ochranné složky jako Henna a účinné bylinné extrakty (z přesličky, z podběle, z jmelí, ze slézu a z pšeničného proteinu). Obsažený rýžový protein vyživuje vlasy a vytváří ochrannou vrstvu, chránící před poškozením struktury vlasů. Hydratační složka Panthenol působí kondičně a posiluje vlasy. Přidaná bezbarvá Henna napomáhá zdraví vlasů a dodává jim krásný lesk. Vaše vlasy budou vypadat krásně, zdravě a zářivě.
 

SNADNÉ POUŽITÍ

Použití Hennaplus přírodní krémové barvy je velmi jednoduché a jednotlivé barevné odstíny lze jednoduše kombinovat pro váš osobitý styl a jedinečnost.
 

K barvení dlouhých nebo hustých vlasů použijte 2 balení.


Objem: 60ml

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: