Dobrý den, v termínu 1. 7. - 7.7. máme dovolenou. Veškeré objednávky vyřídíme v dalším týdnu. Děkujeme za pochopení.
 

Saloos Hořčíkový olej

 
od 143 Kč
Značka Saloos
Kategorie Masáže
Zvolte variantu
objem: 50ml Do třech dnů 143 Kč
objem: 100ml Do týdne 197 Kč
 

Saloos Hořčíkový olej

Odstartujte péči od základu. Hořčík dostanete do těla nejen stravou, ale extra porci můžete nanést přímo na pokožku. Hořčíkový olej je nepostradatelným pomocníkem po fyzické zátěži. Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určený k aplikaci na pokožku. Vhodný na namožené části celého těla. Při masáži pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu.

Jak správně používat

  • Na vybrané části těla naneste ráno a večer nebo po sportu 3 - 10 střiků dle potřeby, vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.
  • Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či začervenání, které je přechodné a souvisí se vstřebáváním hořčíku.
  • Nepoužívejte v oblasti očí, na čerstvě oholené oblasti či poraněnou pokožku.
  • Přípravek je vhodný také během těhotenství i kojení.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: Aqua (Voda),Magnesium Chloride (Aktivní sůl hořčíku z Mrtvého moře), Sodium Chloride (Sůl), Potasium Chloride (Chlorid draselný), Magnesium Sulphate (Síran hořečnatý z Mrtvého moře), Calcium Chloride (Chlorid vápenatý)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: