Pleva Vlasové sérum s mateří kašičkou 115 g

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
162 Kč
   
Značka Pleva
Kategorie Vlasové vody
 

Vlasové sérum s mateří kašičkou 115 g

Zdravé a husté vlasy plné krásy
„Vlasové sérum s mateří kašičkou prospěje bohatým kadeřím, jemným vlasům sestříhaným do mikáda i barveným vlasům, se kterými děláte jeden experiment za druhým. Obsahuje totiž kromě mateří kašičky další tři složky, které vlasy milují: kopřivy, kofein a AnaGain. Jejich účinné látky působí pozitivně na vlasovou pokožku a podporují růst nových a silných vlasů. Ovlivňují růstovou fázi i vývoj vlasu, dovedou skvěle prokrvit pokožku a povzbudit činnost vlasových kořínků. Probudí vaše vlasy k životu.“

Hanka Plevová - majitelka rodinné firmy

(Ne)obyčejná kopřiva
Pozoruhodných vlastností kopřiv si všímaly bylinkářky už od nepaměti. I naše babičky a prababičky ji ke zkrášlování hojně využívaly a výluh z kopřiv platil za skvělého pomocníka pro zdravou a bujnou kštici. Naši předkové využívali její pozitivní účinky především na jaře, protože výhonky mladých kopřiv mají nejvyšší podíl všech zmiňovaných látek. Kopřivové šampony a vlasové vody patřily dlouhá léta k tradičním výrobkům. Díky našemu vlasovému séru můžete výtažky z kopřiv své pokožce dopřát velmi intenzivně.

AnaGain ovlivňuje růstovou fázi vlasového folikulu
Pod názvem AnaGain se skrývá rozpustný extrakt z organických hrachových výhonků. Tato látka podporuje přirozený růstový cyklus vlasů. Řada klinických studií potvrdila, že AnaGain snižuje ztrátu vlasů a zlepšuje jejich hustotu. Účinná látka totiž ovlivňuje růstovou fázi vlasového folikulu a vývoj vlasu jako takového. Její výsledky navíc nejsou závislé na věku či pohlaví.

Extrakt AnaGain byl předmětem řady vědeckých studií, za zmínku ovšem stojí ta polská. Vědci při ní měřili fázi vlasového růstu, při které se kořenové buňky vlasu rozdělují a vznikají nové folikuly. Během tří měsíců se studie zúčastnili muži i ženy ve věku 21 až 37 let a na zónu o velikosti 1 čtverečního centimetru si nechali aplikovat gel. Výsledky studie ohromily i samotné výzkumníky. Došlo totiž k významnému nárůstu růstového koeficientu vlasů. Ze 40 % na 78 %. Součástí studie byl také dotazník, ve kterém dobrovolníci sami zaznamenávali nejrůznější změny. 85 % z nich pozorovalo velmi pozitivní výsledky. Rovných 95 % účastníků studie potvrdilo, že se velmi zlepšil vzhled jejich vlasů. 71 % dobrovolníků uvedlo, že jsou jejich vlasy odolnější, u 80 % dobrovolníků byly méně lámavé a silnější a 83 % potvrdilo, že se růst jejich vlasů znovu obnovil.

I díky takovým výsledkům nás před několika lety extrakt AnaGain zaujal – stal se postupně nedílnou součástí našich šamponů a vlasových vod. Ve vlasovém séru tedy tato účinná látka rozhodně nemohla chybět.

Kofein stimuluje hlavu zevnitř i zvenku
Vzpomeňte si, jak vás šálek dobré kávy vždycky probere a nakopne. Podobně působí nejen uvnitř těla, ale také na jeho povrchu. Kofein totiž probouzí vlasy k životu. Stimuluje vlasovou pokožku, podporuje růst nových a silných vlasů a snižuje jejich vypadávání. A to je přesně to, co každá žena bez ohledu na délku a kvalitu vlasů potřebuje.

Mateří kašička, výživa královen
Zatímco běžné včelí dělnice, které pojídají pyl a med, se dožívají maximálně pár týdnů nebo měsíců, královna krmená mateří kašičkou se dožívá hned několika let. Díky spojení mateří kašičky s dalšími výše uvedenými složkami, dostanou vaše vlasy jedinečnou péči.

Návod k použití
Vlasové sérum s mateří kašičkou naneste na vlhké či suché vlasy přímo k pokožce hlavy, nikoli po jejich délce. Pokožku jemně masírujte. Pokud trpíte častým vypadáváním vlasů, opakujte proceduru 2–3krát týdně.

Vlasové sérum neobsahuje alkohol

Na jeho složení jsme si dali záležet, aby vyhovovalo i zákazníkům, kteří vyhledávají přírodní vlasovou kosmetiku právě bez alkoholu, který může vysušovat pokožku.

Přírodní složení
Tento výrobek má čistě přírodní složení. Suroviny jsou z obnovitelných zdrojů a jsou použity šetrné výrobní procesy.

Složení
Aqua, Propanediol, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Urtica Dioica Extract (výtažek z kopřivy dvoudomé), Isomalt (součást účinné látky Anagain), Caffeine (kofein), Xanthan Gum, Phenylpropanol, Parfum, Benzyl Alcohol, Pisum Sativum Sprout Extract (výtažek z hrachových výhonků – součást účinné látky Anagain), Royal Jelly (mateří kašička), Dehydroacetic Aicd, Sodium Banzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: